Ялина звичайна "Олендорфі"

Модель: Picea abies "Ohlendorffii"

Доступні варіанти


55.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Ялина звичайна "Олендорфі" (Picea abies Ohlendorffii) - карликовий сорт ялини звичайної. Сорт з'явився в 1840 або в 1850 році в розпліднику під Гамбургом.

Дерево заввишки в дорослому віці 3 - 5 м. Річний приріст становить близько 2 - 6 см. Крона закруглена в молодому віці, пізніше широконічна, часто з віком з декількома вершинами. Хвоя голчаста, зелена, на молодих пагонах жовто-зелена, блискуча, завдовжки 4 - 8 мм, дуже тонка, чотиригранна, загострена, щільна. Плоди - конусоподібні шишки, в молодому віці рожеві, при дозріванні коричневі.

Ялина "Олендорфі" світлолюбна, але добре переносить і повну тінь. Віддає перевагу добре дренованим кислим супіщаним і суглинистим грунтам. Не переносить засоленості і застою води. Добре переносить обрізку. Може ушкоджуватися такими хворобами, як шютте, снігове шютте, фузаріоз, стовбурова і коренева гниль, некроз кори, виразковий (рановий) рак, іржа шишок, ялиновий вертун; і такими шкідниками, як ялинова листовійка, павутинний кліщ, попелиця ялинова ситхинская.

Використовується в одиночних і групових посадках в садах і парках, а також як контейнерна рослина.

Характеристики
Форма дорослої рослини 3 - 5 м
Колір Зелений

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари