Ялівець звичайний "Depressa Aurea" / 30-40 см / C2.5

Модель: Juniperus communis "Depressa Aurea"
125.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Ялівець звичайний "Депресса Ауреа" (Juniperus communis "Depressa Aurea") - сорт ялівцю звичайного невеликої кущовидної форми та з голковидною яскравою золотисто-жовтою хвоєю.

Кущ висотою в дорослому віці до 0,5 м та діаметром крони до 2 м, в 10 річному віці висотою до 0,3 м і діаметром крони до 1,5 м. Темп росту відносно швидкий, щорічний приріст складає близько 15 см. Пагони підняті догори. Кінці пагонів звисають донизу. Хвоя голковидна, коротка, золотисто-жовта, на молодих приростах яскраво-золотисто-жовта. На зиму хвоя набуває буруватого відтінку.

Ялівець "Депресса Ауреа" віддає перевагу слабо кислим, родючим, помірно вологим, добре дренованим грунтам. Висаджувати рекомендується на сонячних ділянках або в напівтіні. В тіні хвоя набуває більш зеленого забарвлення. Морозостійкість висока. Стійкість до грибкових захворювань висока.

Використовується в одиночних та групових посадках при облаштування альпінарії, рокаріїв, кам'янистих садів, верескових садів, при створенні інших ландшафтних композицій, для обсаджування терас, а також як грунтопокривна рослина.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита
Форма дорослої рослини 0,5 м
Колір Золотисто-жовтий
Зона морозостійкості USDA Висока
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелена
Відношення до вологості Середня вологість
Вимоги до грунту Слабо кислий
Відношення до освітлення Сонце, півтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари