Батат "Побєда - 100" ("Хау Бей", "Курдюмівський")

Модель: Ipomoea batatas "Побєда - 100"

Доступні варіанти


30.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Батат "Побєда - 100", або "Хау Бей", або "Курдюмівський" - широко поширений, дуже витривалий сорт батат з кремово-жовтуватою м'якоттю, виведений в СРСР.

 Кущі потужні, з довжиною пагонів до 2 м. Листки правильної форми. Залягання бульб дуже компактне. Цвіте дуже рідко. Швидкість пробудження та проростання бульб висока. Вихід розсади з 1 бульби 35 - 45 шт. Температура проростання від 12° С.

Бульби великі, округлої, часто неправильної форми. Шкірка блідо-рожева, кремова, або тілесного кольору, з фактурними прожилками. М'якоть білувато-кремово-жовтувата, помірної солодкості, на зрізі виділяє багато білого молочного соку. Смак спочатку слабо виражений, з процесі зберігання посилюється.

Строк дозрівання ранній, період вегетації 95 -105 днів. Урожайність відносно висока. Сорт відрізняється високою стійкістю до зниження температури. Стійкість до грибкових захворювань висока. Добре підходить для запікання, для приготування картоплі-фрі, для приготування кондитерських виробів, а також для використання як замінник картоплі.

Характеристики
Срок дозрівання Ранній
Колір Жовтуватий
Солодкість Середня
Урожайність Висока

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

жовта м'якоть