Горіх грецький "Ідеал" / 40 - 60 см / 2 роки

Модель: Juglans regia "Ідеал"
60.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Сорт Ідеал відрізняється скороплідністю. В плодоношення Ідеал вступає на 3 (іноді навіть на 2-й) рік після посадки, на 5 рік можна збирати вже перший стабільний урожай. В дорослому віці Ідеал маже давати урожай до 100 - 120 кг горіхів з одного дерева. Морозостійкість висока, до - 35 °С. Стійкий до марсоніозу та хлорозу. Переносить засоленість та закисленість ґрунтів. Не переносить близьке залягання підґрунтових вод. При насіннєвому розмноженні Ідеал передає материнські характеристики на 90 %. Сорт виведений в 1947 році в Фергані (Узбецька РСР) селекціонером С.С. Калмиковим.

Дерево низькоросле, досягає висоти 4 - 5 (8) метрів, крона компактна. Кора дерева сіра, на двохрічних пагонах, коричнева, на однорічних - сизо-зелена. Листки непарноперисті, великі, щільні. Квітки дрібні, білі, з зеленуватим відтінком, зібрані в кисті по 9 - 15 шт., роздільностатеві, опилюються вітром. Цвіте Ідеал в травні, плоди дозрівають з початку - середини вересня до початку жовтня. В південних регіонах при сприятливих умовах, горіх здатен формувати 2 урожаю в рік. Тривалість життя горіху Ідеал - 40 - 50 років.

Маса горіха 8 - 11 грам, маса ядра 6 - 8 грам. Шкаралупа світло-бежева, дуже тонка, легко розколюється. Ядро звільнюється легко, містить велику кількість білків та жирів.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 30 - 60 - 120 см
Вік садженця 2 роки
Форма дорослої рослини 8 м
Срок дозрівання Ранній
Якість саджанця Сіянець

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари