Модрина європейська / насіння 2023р / 100 шт

Модель: Larix decidua
40.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Модрина європейська (Larix decidua) - хвойне листопадне дерево родини Соснових. Поширена по всій Європі, росте як в низинах, так і в гірській місцевості, на висотах від 1000 до 3000 м над рівнем моря, в Україні розповсюджена в Карпатах, та штучних лісових насадженнях в лісових господарствах по всій території України.

Дерево висотою 20  - 40 м. Крона конусовидна, з довгим гіллям. Хвоя яскраво-зелена, восени набуває яскраво-оранжевого забарвлення та опадає. Швидкість росту висока.

Модрина європейська до складу грунту не вимоглива. Висаджувати рекомендується на сонячних ділянках або в напівтіні. Морозостійкість висока. Посухостійкість висока. Стійка до невеликого засолення грунту. Стійка до міської загазованості повітря.

Використовується як декоративне дерево в одиночних і групових посадках в садах і парках, в міському озелененні, як лісоформуюча культура в лісовому господарстві. Має цінну, стійку до гниття деревину, яка використовується в будівництві, суднобудуванні, в лісопереробній промисловості.

Насіння потребують стратифікації протягом 1 - 2 місяців у вологому перліті або піску при температурі 1 - 5 С°. Схожість насіння, за умови правильно проведеної стратифікації становить 80 - 90%.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари