Дуб звичайний (Дуб черешчатий) / 20-30 см / 1.5 л

Модель: Quercus robur

Доступні варіанти


65.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Дуб звичайний (Quercus robur) - листопадне дерево сімейства Букових. Дуб звичайний використовують в зелених насадженнях як декоративну рослину при створенні приміських гаїв, алей, одиночних насаджень в парках і лісопарках.

Дерево велике, досягає у висоту 30-40 м. Крона густа шатроподобная або широкопірамідальна, асиметрична, розлога, з міцними гілками і товстим стовбуром. У молодих дерев стовбур неправильний, колінчастий, з віком стає прямим і циліндричним. Кора темно-сіра, чорнувата, товста. У молодих дубків кора сіра, гладка. На 20-30-му році на корі утворюються більш-менш глибокі тріщини. Молоді пагони пухнасті, бурі або червонувато-сірі, блискучі, з бурими плямами і злегка продовгуватими чечевичками. Листки довгасті, довгасто-оберненояйцевидні, донизу звужені або серцеподібні, часто з вушками, на вершині тупі або виїмчасті, великі (40-150 мм довжиною, 25-70 мм завширшки), з чотирма-сім'ю лопатями, тверді, майже шкірясті, зверху темно-зелені, блискучі, знизу жовтуваті або зелені, з сильно виділеними світлішими жилками, голі по обидва боки, з короткими черешками довжиною до 10 мм, на зиму завжди опадає. Лопаті тупі, округлі, вирізи між ними неглибокі.

Плід (жолудь) голий, буро-коричневий (1,5-3,5 см завдовжки і 1,2-2 см в діаметрі [3]), на довгій (3-8 см) плодоніжці. Жолудь розміщений в блюдці, або чашоподібній мисочці (0,5-1 см завдовжки). Плоди дозрівають у вересні - жовтні.

Характеристики
Форма дорослої рослини 20 - 40 м

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Купити саджанці дуба звичайного недорого, купити саджанці дуба звичайного з розсадника