Черемуха пізня (Американська вишня) / 40-50 см / 1 л

Модель: Prunus serotina
85.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Черемуха пізня, або американська вишня (Prunus serotina) - декоративне та ягідне дерево родини Розовоцвітих, родом з Північної Америки. 

Дерево висотою 18 - 27 м. Крона овальна, загущена. Темп росту швидкий. Кора молодих дерев гладка, світла, схожа на кору берези, з віком темна, майже чорна. Гілки тонкі, звисаючі. Листки чергові, прості, довжиною 6 - 14 см, ланцетовидні, по краю зубчасті, з заокругленими зубцями, зверху темно-зелені, блискучі, знизу з жовтувато-коричневим опушенням вздовж центральної жили.

Квіти білі, діаметром близько 8 мм, звисаючі, дуже ароматні, зібрані в грона довжиною до 6 - 15 см. Цвіте з травня до червня.

Плоди - округлі кістянки, діаметром до 1 см. Шкірочка багряно-червона, в стадії повної спілості - майже чорна, блискуча. М'якоть соковита, червонувато-чорна, гіркувато-солодка. Плоди їстівні. Їх споживають в свіжому вигляді, а також використовують для приготування джемів, варення, ягідних начинок для пирогів, соків, вина. Плоди дозрівають в кінці серпня - на початку вересня.

Черемуха пізня віддає перевагу родючим вологим грунтам. Здатна витримувати не довготривалі посухи та невелику засоленість грунтів. Висаджувати її можна як на сонячних ділянках, так і в напівтіні. Морозостійкість висока. Стійкість до грибкових захворювань висока.

Використовується черемуха пізня як декоративне, деревинне, ягідне та медоносне дерево. В декоративних посадках ідеально підходить для міського озеленення, для групових посадок в парках та скверах, вздовж доріг, в одиночних посадках в невеликих садках на присадибних ділянках. Як деревинне дерево цінується завдяки своїй деревині, яка схожа по характеристиках з деревиною вишні, з неї виготовляють високоякісні елітні меблі. 

Характеристики
Форма дорослої рослини Дерево висотою 18 - 27 м
Використання Декоративна, ягідна
Зона морозостійкості USDA 4 (-28,9°С -34,4°С)
Вічнозелена / Листопадна Листопадна
Відношення до вологості Невимоглива
Вимоги до грунту Невимоглива
Посухостійкість Висока
Плоди Їстівні кістянки
Відношення до освітлення Сонце, півтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари