Дуб червоний / 30-40 см / 1.5 л

Модель: Quercus rubra
85.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Дуб червоний (Quercus rubra) - дерево сімейства Букових. Морозостійкий, середньосвітлолюбивий, легко переносить бічне затінення. Вітростійкий, не надто вимогливий до родючості грунту, витримує навіть кислу реакцію, проте не переносить вапняних і вологих ґрунтів. Стійкий до шкідників і хвороб, в тому числі і до борошнистої роси.

Дерево досягає 25 м у висоту. Дерево струнке, з густою шатровідной кроною. Стовбур покритий тонкою, гладкою, сірої корою, у старих дерев кора розтріскується. Має добре розвинену кореневу систему, зростаючу вглиб. Молоді пагони рудувато-повстисті, однорічні - червоно-бурі, гладкі. Листя глибоковиїмчасті, тонкі, блискучі, до 15-25 см, з чотирма-п'ятьма загостреними лопатями з кожного боку листка, при розпусканні червонуваті, влітку темно-зелені, світліші знизу, восени, перед опаданням, у молодих дерев - червоні, у старих - буро-коричневі. Цвіте одночасно з розпусканням листя.

Плоди (жолуді) кулястої форми, до 2 см, червоно-коричневі, знизу притуплені, дозрівають восени другого року. Плодоносить стійко і рясно з 15-20 років.

Характеристики
Форма дорослої рослини 25 м

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Купити саджанці дуба червоного недорого, купити саджанці дуба червоного з розсадника