Горіх грецький "Іван Багряний"

Модель: Juglans regia "Іван Багряний"

Доступні варіанти


80.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Іван Багряний карликовий, високоврожайний та самий скороплідний сорт грецького горіха. Сорт виведений в 1980 роках в місті Пирятин Полтавської області, шляхом схрещування горіху сорту Ідеал та місцевих сортів. В плодоношення Іван Багряний вступає на 3, рідше на 2 рік після посадки, на 4 - 5 рік він дає вже стабільні врожаї. В дорослому віці дерево може давати урожай до 20 - 30 кг горіхів з одного дерева. За рахунок невеликих розмірів дерева щільність посадки можна збільшувати до 600 шт. на 1 га, застосовуються схеми посадки 5 * 5 м або 4 * 4 м. Морозостійкість висока. Стійкий до марсоніозу та хлорозу. Не переносить близького залягання ґрунтових вод. При насіннєвому розмноженні передає материнські характеристики на 90 %.

Дерево карликове, досягає в висоту 3 - 5 метрів, крона компактна. Плодоношення відбувається як на верхівкових так і на бічних гілках. На верхівкових кистях плоди зібрані по 5 - 9 шт., на бічних по 3 - 5 шт.. Цвіте Іван Багряний в травні, плоди дозрівають з середини до кінця серпня в південних регіонах, і з початку до середини вересня - в північних регіонах. Тривалість життя дерева Івана Багряний близько 20 років.

Маса горіха 7 - 8 грам, маса ядра 4 -5 грам. Шкаралупа тонка, товщиною близько 1,2 мм, легко розколюється. Ядро світле, солодке, відокремлюється легко, містить високу кількість білків і жирів.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 60 - 80 - 120 см
Вік садженця 2 роки
Форма дорослої рослини 3 - 5 м
Якість саджанця Сіянець

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Купити саджанці горіха Іван Багряний недорого, купити саджанці горіха Іван Багряний від виробника