Доставка і оплата

    Замовлення і відправка

    Замовлення на всі товари інтернет магазину Green Plants приймаються на протязі всього року. Мінімальна сума одного замовлення - 200 грн. Після замовлення наші менеджери зв'яжуться з Вами по телефону для підтвердження замовлення та уточнення деталей. Відправляються замовлені товари у відповідні для кожної категорії товарів періоди відправки (сезон відправки). З періодом відправки для конкретної категорії товарів Ви можете ознайомитися нижче. Відправка здійснюється службою доставки "Нова Пошта". За бажанням клієнта ми можемо відправити замовлений товар службою доставки "Інтайм" або "УкрПошта". Важливо: "УкрПоштою" ми відправляємо товар лише з категорії "Посівний матеріал", товар з інших категорій "УкрПоштою" не відправляємо!

Періоди відправки категорій товарів

Категорії товарів Періоди (сезони) відправки
Саджанці плодових культур З березня до червня, та з вересня до середини листопада
Саджанці ягідних кущів З березня до червня, та з вересня до середини листопада
Саджанці декоративних рослин, ОКС З березня до червня, та з вересня до середини листопада
Саджанці плодово-ягідних, декоративних та хвойних рослин в контейнерах (ЗКС) На протязі всього року
Саджанці роз З березня до червня, та з вересня до середини листопада
Розсада полуниці З березня до середини листопада
Кореневища та цибулини багаторічників З березня до травня, та з вересня до середини листопада
Посівний матеріал - насіння З вересня  до травня
Посівний матеріал - бульби та цибулини З вересня до середини листопада та з березня до травня


    ДоставкаСтрок доставки до відділення "Нової Пошти" - 1 - 3 доби після відправлення. Можливі варіанти доставки - "До відділення" та "Адресна доставка".


 - "До відділення".

Вартість доставки становить від 40 до 150 грн., в залежності від об'єму посилки. Важливо: вартість поштових послуг не включаються в ціну товару на сайті. Відстежити посилку можна за номером накладної, який відправить Вам наш менеджер СМС повідомленням, на сайті служби "Нова Пошта". В день надходження товару до відділення Вам надійте СМС повідомлення або повідомлення у Viber від "Нової Пошти", про те, що посилка прибула.


 - "Адресна доставка".

Вартість доставки становить від 80 до 190 грн., в залежності від об'єму посилки. Важливо: вартість поштових послуг не включаються в ціну товару на сайті. Відстежити посилку можна за номером накладної, який відправить Вам наш менеджер СМС повідомленням, на сайті служби "Нова Пошта". За кілька годин до доставки посилки на Ваш адрес кур'єр "Нової Пошти" зв'яжеться з Вами по телефону, за номером, який Ви вказали при оформленні замовлення.


  

Вартість доставки до відділення "Інтайм" становить від 40 до 150 грн., в залежності від ваги посилки. Важливо: вартість поштових послуг не включаються в ціну товару на сайті. Відстежити та оплатити посилку можну сайті служби "Інтайм". Служа доставки "Інтайм" здійснює як доставку "до відділення", так і "адресну доставку".


 

Строк доставки до відділення "УкрПошти" - 3 - 10 діб після відправки. Вартість доставки від 30 грн., в залежності від ваги та об'єму посилки. Важливо: вартість поштових послуг не включаються в ціну товару на сайті. Посилку можна відслідкувати на сайті "УкрПошти" за трек-номером, який ми відправимо Вам СМС повідомленням. Нагадаємо, що "УкрПоштою" ми відправляємо товар лише з категорії "Посівний матеріал", товар з інших категорій "УкрПоштою" не відправляємо!


    Оплата замовлення

Оплата замовлення в магазині Green Plants здійснюється двома способами - післяплатою або попередньою оплатою онлайн.


    Післяплата

Оплата відбувається в момент отримання замовлення на відділенні служби доставки або від кур'єра. Уразі оплати післяплатою, крім вартості товару, Вам необхідно буде сплатити поштовий збір (вартість доставки) та оплатити зворотну доставку коштів.

                  

    Попередня оплата

Попередня оплата відбувається на сайті Green Plants через сервіси Liqpay або Приват24. У разі попередньої оплати при отриманні товару у відділенні служби доставки або від кур'єра, Ви сплачуєте суму поштового збору (вартості доставки), проте не сплачуєте суму зворотної доставки коштів. Крім того, попередньо оплачені замовлення відправляються першочергово.

                 

Рекомендовані