Павловнія гібрид 9501

Модель: Paulownia hybrid 9501

Доступні варіанти


80.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Павловнія гібрид 9501 (Paulownia hybrid 9501) - швидкорослий та самий стійкий до спеки та засоленості грунту гібрид павловнії повстистої.

Дерево заввишки в 10-річному віці 15 - 20 м і діаметром стовбура до 0,6 (1) м. Темп росту дуже швидкий. Крона видовжена. Листя зелені, великі, довжиною 20 - 30 (50) см, широко-яйцевидної форми із загостреною верхівкою, зверху опушені, знизу повстяні. Суцвіття - кисті довжиною до 30 см, розпускаються навесні до розпускання листя. Квіти діаметром до 6 см, блідо-фіолетові, дуже ароматні. Цвісти починає на 3 - 4 рік після посадки. Плід - коробочка, в якій міститься від 1200 до 2300 дуже дрібних насіння. Вага 1000 насінин близько 0,15 м.

Павловнія гібрид 9501 менш вимоглива до складу та вологості грунтів ніж павловнія повстиста. Даний гібрид добре підходить для посадки в степових районах України, де переважає посушливий клімат. Вітростійкість низька, стовбур і гілки павловнії дуже ламкі. Морозостійкість середня, витримує тимчасове зниження температури до -25 - -28 С °. Верхівки павловнії взимку підмерзають. Стійкість до грибкових захворювань висока. Стійкість до ураження шкідниками низька. Соковиті листя павловнії є ласим шматком для гусениць і інших листоїдів.

Використовується як технічне дерево в промислових насадженнях. Цінується завдяки легкій м'якій деревині з красивою текстурою, з якого виготовляють меблі, використовують в будівництві та в деревообробній промисловості для виготовлення паперу та шпону.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита
Форма дорослої рослини 10 - 20 м
Зона морозостійкості USDA Середня
Вічнозелена / Листопадна Листопадна
Відношення до вологості Невимоглива
Вимоги до грунту Невимоглива
Посухостійкість Висока

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари