Павловнія Шан Тонг

Модель: Paulownia Shan Tong

Доступні варіанти


80.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Павловнія Шан Тонг (Paulownia Shan Tong) - новітній промисловий швидкорослий гібрид павловнії отриманий шляхом схрещення павловнії Форчуна (Paulownia fortunei) та павловнії повстистої (Paulownia tomentosa).

Дерево заввишки в 10-річному віці 15 - 25 м і діаметром стовбура до 0,6 (1) м. Темп росту дуже швидкий. Крона яйцевидно-видовжена. Листя зелені, великі. Квіти діаметром до 6 см, блідо-фіолетові, дуже ароматні. Цвісти починає на 3 - 4 рік після посадки. Плід - коробочка, в якій міститься від 1200 до 2300 дуже дрібних насіння. Вага 1000 насінин близько 0,15 м.

Павловнія Шан Тонг мало вимоглива до складу грунтів. Має підвищену відносно інших видів та гібридів павловнії морозостійкість (до -33 С°), посухостійкість та жаростійкість. Вітростійкість низька, стовбур і гілки павловнії дуже ламкі. Стійкість до грибкових захворювань висока. Стійкість до ураження шкідниками вища ніж в інших павловній. Густота посадки павловнії Шанг Тонг зменшена до 4 * 4, або 4 * 3 м за рахунок звуженої крони. Крім того даний гібрид павловнії має більшу швидкість відновлення після технічних зрізів в порівнянні з іншими гібридами. Вихід деревини з 1 дерева в 7-річному віці складає 0,35 - 0,6 м3.

Використовується як технічне дерево в промислових насадженнях. Має м'яку легку світлу деревину високої якості та з красивою текстурою. З деревини павловнії виготовляють меблі, використовують в будівництві та в деревообробній промисловості для виготовлення паперу та шпону. 

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита
Форма дорослої рослини 8 - 15 м
Зона морозостійкості USDA Висока
Вічнозелена / Листопадна Листопадна
Відношення до вологості Невимоглива
Вимоги до грунту Невимоглива
Посухостійкість Висока

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари