Метасеквоя гліптостробовидна (Метасеквоя китайська)

Модель: Metasequoia glyptostroboides

Доступні варіанти


240.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Метасеквойя гліптостробовидна, або Метасеквойя китайська (Metasequoia glyptostroboides Hu & W.C.Cheng) - реліктова хвойна рослина з пізнього крейдового періоду, єдиний представник роду Метасеквойя. Вид знаходиться на межі вимирання і занесений до Міжнародної Червоної книги. До 1943 року вид вважався вимерлим, і лише в 1943 році були знайдені дивом уцілілі живі дерева в горах Китаю.

Дерево до 35 метрів заввишки, з діаметром стовбура до 2 метрів. У 20 років досягає 20 м заввишки і до 1,5 м в діаметрі. Крона у молодих дерев конусоподібна, з віком стає округлою. Кора червонувато-коричнева у молодих дерев, але з часом стає більш темною, сірою і потрісканою. Листки дворядні, лінійні, на зиму опадають, іноді опадають навіть пагони. Однодомна рослина. Шишки майже округлі, до 2 см в діаметрі. Тривалість життя дерева близько 600 років.

Метасеквойя полюбляє вологий грунт, переносить навіть легку заболоченість. Використовується як декоративна рослина в групових і одиночних посадках, в садах і парках, в міських алеях і скверах.

Характеристики
Форма дорослої рослини 35 м
Колір Зелений

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари