Береза повисла (Береза бородавчаста) / 40 см / 1л

Модель: Betula pendula
65.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Береза повисла, або береза поникла, або береза бородавчаста (Betula pendula Roth.) - листопадне дерево з родини березових. Поширена по всій Євразії, росте в хвойних соснових, листяних та змішаних лісах.

Дерево висотою 10 - 20 м. Крона ажурна, з повислими гілками. Кора гладенька, біла, біля основи стовбура глибоко тріщинувата, чорно-сіра. Молоді пагони червоно-бурі. Листки чергові, трикутно-ромбовидні або яйцевидно-ромбовидні, довжиною 3,5 - 7 см, шириною 2,5 - 5 см, гладенькі, зелені.

Береза віддає перевагу вологим грунтам, до складу грунтів не вимоглива. Дерево світлолюбиве. Морозостійкість висока. Стійкість до грибкових захворювань висока.

Використовується як декоративне та лісоутворююче дерево. Як декоративне дерево підходить для посадки в садах та парках, для міського озеленення, для посадки вздовж доріг, по берегах водоймищ тощо. Як лісова культура використовується в посадках в змішаних лісах, в низинах, біля боліт, в лісозахисних смугах, біля водоймищ, переважно в Північних областях України. Береза має тверду деревину, яку використовують для виробництва меблів, фанери, шпону, паркету, в будівництві, для опалення. З кори берези добувають березовий дьоготь. Навесні з берези отримують березовий  сік. В фармацевтичній промисловості з берези виготовляють чорне активоване вугілля. Листки, квітки та бруньки берези широко використовують в народній медицині. Також з берези добувають деревний оцет та спирт.

Характеристики
Форма дорослої рослини 10 - 20 м
Зона морозостійкості USDA Висока
Вічнозелена / Листопадна Листопадна
Відношення до вологості Вологолюбива
Вимоги до грунту Невимоглива
Посухостійкість Середня
Відношення до освітлення Сонцелюбива

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари