Ялиця біла (Ялиця європейська, Ялиця гребінчаста)

Модель: Abies alba

Доступні варіанти


65.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Ялиця біла, або Ялиця європейська, або Ялиця біла європейська, або Ялиця гребінчаста (Abies alba) - вічнозелене дерево роду Ялиця, сімейства Соснові.

Дерево заввишки 30 - 65 м, і діаметром стовбура до 2 м. Крона гостропірамідальна, рідка, швидко оголюється знизу. Кора гладка, сріблясто-сіра. Бічні гілки горизонтально-розпростерті. Хвоя тупа на кінцях, завдовжки 2 - 3 см, зверху темно-зелена, знизу з 2-ма білими смужками. Шишки завдовжки 10 - 16 см, діаметром 3 - 4 см, овально-циліндричні, темно-коричневі, в молодому віці зелені. Насіння завдовжки до 1 см. Коренева система потужна, зі стрижневим коренем. Тривалість життя 300 - 400 років.

Ялиця біла віддаеє перевагу вологим родючим грунтам. Погано переносить посуху і заболоченість грунту. Морозостійкість відносно висока, при температурі понад -25 ° спостерігається обмерзання гілок.

Використовується як декоративне дерево в одиночних і групових посадках в парках, в міському озелененні, як лісоутворуюча культура. Також використовується в якості підщепи для декоративних сортів ялиць. У корі ялиці білої міститься ефірне ялицеве ​​масло і аскорбінова кислота, які використовуються у фармакологічній галузі.

Характеристики
Форма дорослої рослини 35 - 60 м
Колір Темно-зелений
Зона морозостійкості USDA Відносно висока
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелена
Відношення до вологості Вологолюбива
Вимоги до грунту Родючі, вологі
Посухостійкість Невисока
Темп росту Середня
Плоди Шишки
Відношення до освітлення Сонце, півтінь, тінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари