Ялиця бальзамічна

Модель: Abies balsamea

Доступні варіанти


65.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Ялиця бальзамічна (Abies balsamea) - вічнозелене дерево з роду ялиця сімейства Соснових. У природі росте в Північній Америці, де утворює великі площі тайгових хвойних лісів. На сьогоднішній день існує багато декоративних форм ялиці бальзамічної.

Дерево заввишки 15 - 25 м. Крона конусоподібна, гілки опущені до самої землі. Кора гладка, коричнева. Хвоя довжиною 1,5 - 2,5 см, тупа, зверху темно-зелена, знизу з білими смужками. Шишки завдовжки 5 - 10 см, діаметром 2 - 2,5 см, овально-циліндричні, в молодому віці темно-фіолетові. Коренева система поверхнева. Тривалість життя 150 - 200 років. Темп зростання спочатку повільний, пізніше середній.

Ялиця бальзамічна вимоглива до родючості грунту, потребує  вологих родючих суглинистих грунтів і вологого повітря. Погано переносить піщані ґрунти. Рослина теплолюбива. Морозостійкість відносно висока. Тіньовитривалість висока.

Використовується як декоративне дерево в одиночних і групових посадках в садах і парках, а також як лесоутворуюча культура в лісовому господарстві. У Канаді ялиця бальзамічна використовується для виробництва канадського бальзаму.

Характеристики
Форма дорослої рослини 15 - 25 м
Колір Темно-зелений
Зона морозостійкості USDA Відносно висока
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелена
Відношення до вологості Вологолюбива
Вимоги до грунту Вологі родючі суглинки
Посухостійкість Низька
Темп росту Повільна / середня
Плоди Шишки
Відношення до освітлення Невимоглива

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари