Ялиця іспанська / 20 см / C4

Модель: Abies pinsapo
205.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Ялиця іспанська (Abies pinsapo) - вічнозелене дерево з роду ялиця сімейства соснові. У природі вид росте на півдні Іспанії і в північній частині Марокко, в гірських районах на висоті 900 - 1700 м над рівнем моря. У штучних насадженнях поширений на Південному березі Криму.

Дерево заввишки до 25 м, і діаметром стовбура до 1 м. Крона пірамідальна, з низько опущеними гілками. Хвоя товста, жорстка, сизувато-зелена, довжиною 1 - 1,5 см, розташована по відношенню до погонів рівномірно. Шишки завдовжки 15 - 18 см, спрямовані вгору, в молодому віці яскраво-малиново-червоні. Швидкість зростання середня.

Ялиця іспанська до складу грунту не вимоглива, росте на будь-яких грунтах з різною вологістю. Посухостійкість висока. Вид світлолюбний, висаджувати рекомендується на сонячних ділянках. Морозостійкість відносно висока, при посадці в північних областях України рекомендується зимовий захист від морозів в перші роки життя.

Використовується як декоративне дерево в одиночних і групових посадках в садах і парках, в скверах. Має високу декоративність. Як альтернатива може використовуватися в якості "Новорічного дерева".

Характеристики
Форма дорослої рослини 25 м
Колір Сизувато-зелений
Зона морозостійкості USDA Відносно висока
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелена
Відношення до вологості Невимоглива
Вимоги до грунту Невимоглива
Посухостійкість Висока
Темп росту Середня
Плоди Шишки
Відношення до освітлення Світлолюбива

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари