Ялиця корейська / 10 см / P9

Модель: Abies koreana
115.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Ялиця корейська (Abies koreana) - вічнозелене дерево роду Ялиця сімейства Соснові. У природі росте в Південній частині Кореї, в високогірних лісах на висотах 1000 - 1850 м над рівнем моря. На сьогоднішні час має багато декоративних сортів.

Дерево заввишки до 15 м, діаметром стовбура до 0,5 - 0,8 м. Крона ширококонусовидна, шириною 3 - 4,5 м. Кора гладка, світло-сіра, до старості розтріскується, в тріщинах червоно-коричнева. Молоді пагони спочатку жовтуваті, пізніше з пурпуровим відтінком. Хвоя довжиною 10 - 15 (20) мм, жорстка, шаблеподібно вигнута, темно-зелена, знизу з 2-ма світлими смугами. Шишки завдовжки 5 - 7 см, діаметром 2 - 3 см, циліндричні, перед дозріванням фіолетово-пурпурні. Коренева система потужна, зі стрижневим коренем. Темп зростання спочатку повільний, становить близько 5 см в рік, пізніше середній. Тривалість життя 300 - 400 років.

Ялиця корейська віддає перевагу родючим суглинистим або супіщаним грунтам помірної вологості. Не переносить посуху. Висаджувати рекомендується на сонячних ділянках, але можна і в півтіні. Морозостійкість відносно висока, в північних і східних областях України рекомендується висаджувати в захищених від північних вітрів місцях. Погано переносить надмірну загазованість повітря.

Використовується в одиночних і групових посадках в садах, парках і скверах, для створення алей, в міському озелененні.

Характеристики
Форма дорослої рослини 15 м
Колір Темно-зелений
Зона морозостійкості USDA Відносно висока
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелена
Відношення до вологості Помірна вологість
Вимоги до грунту Родючі супіщані, родючі суглинисті
Посухостійкість Середня
Темп росту Повільна
Плоди Шишки
Відношення до освітлення Сонце, півтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари