Ялиця Нордмана (Ялиця кавказька) / 10-15 см / C1.5

Модель: Abies nordmanniana
125.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Ялиця Нордмана, або Ялиця кавказька (Abies nordmanniana) - вид вічнозелених дерев роду Ялиця, сімейства Соснових, названий на честь професора ботаніки Олександра фон Нормана. У природі росте в горах Причорноморського узбережжя Туреччини і на Кавказі.

Дерево заввишки до 50 (60) м, і діаметром стовбура до 1,5 - 2 м. Крона вузькоконусовидна, з низько опущеними гілками. Хвоя довжиною 1,5 - 4 см, темно-зелена, знизу з 2-ма білими смужками. Шишки завдовжки 12 - 20 см, шириною 4 - 5 см, темно-коричневі, в молодому віці зелені. Насіння завдовжки 8 - 12 мм. Коренева система поверхнева. Темп зростання повільний до 10 років, пізніше середній. Тривалість життя до 500 років.

Ялиця Нордмана потребує родючих вологих ґрунтів і вологого клімату. Дуже тінелюбиваі, висаджувати рекомендується в півтіні або в повній тіні. Морозостійкість висока.

Використовується як декоративне дерево в одиночних і групових посадках в садах і парках, в міському озелененні, а також в якості "Новорічної ялинки". Має цінну деревину, може використовуватися як лісоутворююча культура в лісовому господарстві.

Характеристики
Форма дорослої рослини 50 м
Колір Темно-зелений
Зона морозостійкості USDA Висока
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелена
Відношення до вологості Вологолюбива
Вимоги до грунту Родючі
Посухостійкість Середня
Темп росту Повільна / середня
Плоди Шишки
Відношення до освітлення Півтінь, повна тінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари