Секвоядендрон гігантський, насіння, 40 шт

Модель: Sequoiadendron giganteum
50.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Секвоядендрон гігантський (Sequoiadendron giganteum), або Мамонтове дерево, або Велінгтонія - вічнозелене хвойне реліктове дерево, єдиний представник роду Секвоядендрон. Секвоядендрон був поширений на планеті наприкінці крейдяного періоду та в третинному періоді. Найстаріший секвоядендрон на планеті має вік 3200 років, близько 100 м висоти, та 12 м в діаметрі.

Крона пірамідальної форми. Хвоя дрібна. Кора червоно-бура, дуже товста, товщиною 60 - 70 см. Деревина міцна, не піддається гниттю, проте добре обробляється, має велику цінність.

Насіння не потребує стратифікації. Перед посівом насіння замочують в слабкому розчині марганцю 1 годину, далі в теплій воді на 1 - 2 доби. Після замочування просушують на сухій серветці 30 - 60 хвилин, для того щоб насіння не злипалося під час висівання. Висівають поверхнево або накривши грунтом товщиною не більше 5 мм. Щоб поверхня не пересихала накривають посуд парничком та постійно слідкують за її вологістю, зволожуючи з пульверизатора. Сходи з'являються через 2 тижня після посіву. Схожість насіння становить близько 30%.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари