Метасеквоя гліптостробовидна, насіння, 40 шт / 100 шт

Модель: Metasequoia glyptostroboides

Доступні варіанти


20.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Метасеквойя гліптостробовидна, або Метасеквойя китайська (Metasequoia glyptostroboides Hu & W.C.Cheng) - реліктова хвойна рослина з пізнього крейдового періоду, єдиний представник роду Метасеквойя. Вид знаходиться на межі вимирання і занесений до Міжнародної Червоної книги. До 1943 року вид вважався вимерлим, і лише в 1943 році були знайдені дивом уцілілі живі дерева в горах Китаю.

Дерево до 35 метрів заввишки, з діаметром стовбура до 2 метрів. У 20 років досягає 20 м заввишки і до 1,5 м в діаметрі. Крона у молодих дерев конусоподібна, з віком стає округлою. Кора червонувато-коричнева у молодих дерев, але з часом стає більш темною, сірою і потрісканою. Листки дворядні, лінійні, на зиму опадають, іноді опадають навіть пагони. Однодомна рослина. Шишки майже округлі, до 2 см в діаметрі. Тривалість життя дерева близько 600 років.

Метасеквойя полюбляє вологий грунт, переносить навіть легку заболоченість. Використовується як декоративна рослина в групових і одиночних посадках, в садах і парках, в міських алеях і скверах.

Насіння не потребує стратифікації. Перед посівом насіння замочують в слабкому розчині марганцю 1 годину, далі в теплій воді на 1 - 2 доби. Після замочування просушують на сухій серветці 30 - 60 хвилин, для того щоб насіння не злипалося під час висівання. Висівають поверхнево або накривши грунтом товщиною не більше 5 мм. Щоб поверхня не пересихала накривають посуд парничком та постійно слідкують за її вологістю, зволожуючи з пульверизатора. Сходи з'являються через 2 тижня після посіву. Схожість насіння становить 30 - 40%.

Характеристики
Рік збору 2021 р.
Форма дорослої рослини Дерево висотою до 35 м
Колір Літо - яскраво зелений, Осінь - бронзовий
Використання Декоративна
Зона морозостійкості USDA USDA 5 (- 28 °C) +
Вічнозелена / Листопадна Листопадна
Відношення до вологості Вологолюбива
Вимоги до грунту Родючий
Посухостійкість Низька
Відношення до освітлення Сонце, півтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари