Туя західна, насіння, 10 шт / 100 шт / 1000 шт

Модель: Thuja occidentalis

Доступні варіанти


20.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Туя західна  (Thuja occidentalis) — вічнозелене хвойне дерево родини кипарисових родом з Північної Америки. На даний час існує дуже багато декоративних форм та сортів туї західної, які використовуються в ландшафтному дизайні.

Дерево висотою до 30 м. Крона густа, пірамідальна. Кора поздовжньо-борозниста, темно-бура або сірувато-коричнева. Листки лусковидні, зелені, розміщені супротивно. Шишки світло-коричневі, дерев'янисті, зібрані у черепичасті суцвіття.

Тую західну використовують як декоративне дерево в міському озелененні, в садах та парках. Молоді пагони використовують в фармацевтичній промисловості, вони містять ефірну олію, аромадендрин, токсофолін, пініпікрін, пілен, пінін. Також молоді пагони туї західної широко використовують в народній медицині при кровотечах, при астмі, подагрі, при лікуванні сечового міхура, нирок та печінки, для виготовлення лікувальних настоянок.

Насіння туї західної потребують передпосівної стратифікації протягом 1 - 2 місяців у вологому перліті або піску при температурі 1 - 5 С°. Схожість насіння, за умови правильно проведеної стратифікації становить 80 - 90%.

Характеристики
Рік збору 2021 р.
Форма дорослої рослини Дерево висотою до 30 м
Колір Зелений
Використання Декоративна, лікарська
Зона морозостійкості USDA USDA 2 (- 45 °C) +
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелена
Відношення до вологості Вологолюбива
Вимоги до грунту Добре дреновані
Посухостійкість Вище середньої
Відношення до освітлення Сонце

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари