Барбарис Юліани, насіння, 20 шт

Модель: Berberis julianae
20.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Барбарис Юліани (Berberis julianae) - вічнозелений декоративний вид барбарису родом з Центрального Китаю. Росте в високогірних районах на висотах від 1000 до 1500 м над рівнем моря.

Кущ висотою 0,5 - 2 м. Крона округла, загущена, щільна. Гілки прямостоячі, з віком дуговидно звисаючі донизу. Шипи довжиною 1 - 3 см, жорсткі. Листки довжиною 3 - 10 см, суцільні, овально-обернено-яйцевидні, зверху темно-зелені, глянцеві, знизу злегка опушені. Коренева система має форму потужного слабо розгалуженого центрального кореня. Квітки жовті, діаметром 1 см, зібрані в пучки. Цвіте в червні. Плоди довжиною 0,8 - 0,9 см, видовжені, синьо-чорні, покриті восковим нальотом.

Барбарис Юліани до складу грунтів невимогливий, може рости як на кислих, так і на лужних грунтах. Морозостійкість висока, до - 29 °С. За морозів вище - 30 °С, частково підмерзає, проте після цього добре відновлюється. Висаджувати необхідно на сонячних ділянках, або в напівтіні.

Використовується як декоративний кущ в садах та парках, при створенні різноманітних ландшафтних композицій, для створення вічнозелених живоплотів.

Характеристики
Рік збору 2021 р.
Форма дорослої рослини Кущ висотою 0,5 - 2 м
Колір Зелений
Використання Декоративний
Зона морозостійкості USDA 5 (- 28,9 °С) +
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелений
Відношення до вологості Невимогливий
Вимоги до грунту Невимогливий
Посухостійкість Висока
Плоди Ягоди
Відношення до освітлення Сонце, півтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари