Павловнія Пао Тонг Z07 / 1.5 л

Модель: Paulownia Pao Tong Z07
165.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Павловнія Пао Тонг Z07 (Paulownia Pao Tong Z07) - новітній промисловий швидкорослий гібрид павловнії отриманий шляхом схрещення павловнії Форчуна (Paulownia fortunei), павловнії повстистої (Paulownia tomentosa) та павловнії кавакамі (Paulownia Kawakamii).

Дерево заввишки в 10-річному віці 15 - 25 м і діаметром стовбура до 0,6 (1) м. Темп росту дуже швидкий. Крона яйцевидно-видовжена. Листя зелені, великі. Квіти діаметром до 6 см, блідо-фіолетові, дуже ароматні. Цвісти починає на 3 - 4 рік після посадки. Плід - коробочка, в якій міститься від 1200 до 2300 дуже дрібних насіння. Вага 1000 насінин близько 0,15 м.

Павловнія Пао Тонг мало вимоглива до складу грунтів. Має найвищу з усіх гібридів павловнії морозостійкість (до -33 С°), а також підвищену посухостійкість та жаростійкість. Вітростійкість низька, стовбур і гілки павловнії дуже ламкі. Стійкість до грибкових та бактеріальних захворювань найвища серед інших гібридів. Стійкість до ураження шкідниками середня. Густота посадки павловнії Шанг Тонг зменшена до 4 * 4, або 4 * 3 м за рахунок звуженої крони. Вихід деревини з 1 дерева в 7-річному віці складає 0,36 - 0,63 м3.

Використовується як технічне дерево в промислових насадженнях. Має м'яку легку світлу деревину високої якості та з красивою текстурою. З деревини павловнії виготовляють меблі, використовують в будівництві та в деревообробній промисловості для виготовлення паперу та шпону. 

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита
Форма дорослої рослини 8 - 25 м
Зона морозостійкості USDA Висока
Вічнозелена / Листопадна Листопадна
Відношення до вологості Невимоглива
Вимоги до грунту Невимоглива
Посухостійкість Висока

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари