Туя західна "Smaragd Witbont" / 40 см / C3

Модель: Thuja occidentalis "Smaragd Witbont"

Доступні варіанти


155.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Туя західна "Смарагд Вітбонт" (Thuja occidentalis "Smaragd Witbont") - новий сорт туї західної, покращена модифікація популярного сорту "Смарагд", від якого відрізняється яскравішим забарвленням хвої, контрасту якій додають яскраві біловато-кремові кінчики молодих приростів. 

Дерево висотою в 10-річному віці близько 2 м і діаметром крони 1 м. Крона конічна, щільна, не розгалужена. Темп росту повільний, щорічний приріст складає 10 см. Стебла щільно розташовані, підняті догори, чисельні. Хвоя луската, світло-яскраво-зелена, молоді прирості біло-кремові, яскраві. Взимку колір хвої не змінюється.

Туя "Смарагд Вітбонд" віддає перевагу кислим або слабо кислим, родючим, помірно вологим, добре дренованим грунтам. Висаджувати рекомендується на сонячних ділянках. В тіні хвоя втрачає свою яскравість. Морозостійкість висока. Стійкість до грибкових захворювань висока.

Туя "Смарагд Вітбонд" використовується як декоративна рослина в садах та парках, при створенні різних ландшафтних композицій, для створення живоплотів, для групових насаджень вздовж алей та паркових доріжок. Сорт добре переносить формуючу обрізку. Також даний сорт добре підходить для вирощування в контейнерах.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита
Форма дорослої рослини 2 м
Колір Світло-яскраво-зелений
Зона морозостійкості USDA Висока
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелена
Відношення до вологості Середня вологість
Вимоги до грунту Кислий або слабо кислий
Відношення до освітлення Сонцелюбива

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари