Туя західна "Санкіст"

Модель: Thuja occidentalis "Sunkist"

Доступні варіанти


50.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Туя західна "Санкіст" (Thuja occidentalis "Sunkist") - середньорослий сорт туї західної з золотисто-жовтим забарвленням хвої та пірамідальною формою крони.

Дерево висотою в 10-річному віці 2 - 3 м, в дорослому віці 3 - 4 м, і діаметром крони 1,5 - 2 м. Темп росту повільний, річний приріст складає 10 см. Крона пірамідальна або конусовидна. Пагони щільні, розташовані вертикально. Хвоя луската, золотисто-жовта, блискуча, злегка спірально закручена. Зимою хвоя може набувати багряного відтінку.

Туя "Санкіст" віддає перевагу кислим або слабо кислим, родючим, помірно вологим, добре дренованим грунтам. Висаджувати рекомендується на сонячних ділянках. В тіні хвоя втрачає свою яскравість. Морозостійкість висока. Стійкість до грибкових захворювань висока.

Туя "Санкіст" використовується як декоративна рослина в садах та парках, при створенні різних ландшафтних композицій, для створення живоплотів, для групових насаджень вздовж алей та паркових доріжок. Сорт добре переносить формуючу обрізку. Також даний сорт добре підходить для вирощування в контейнерах.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита
Форма дорослої рослини 2 - 4 м
Колір Золотисто-жовтий
Зона морозостійкості USDA Висока
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелена
Відношення до вологості Середня вологість
Вимоги до грунту Кислий або слабо кислий
Відношення до освітлення Сонце, півтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари