Ялівець середній "Sheridan Gold" / 30 см / C2

Модель: Juniperus pfitzeriana "Sheridan Gold"

Доступні варіанти


95.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Ялівець середній "Шерідан Голд" (Juniperus pfitzeriana "Sheridan Gold") - повільнорослий сорт ялівцю середнього з жовто-зеленою голковидною хвоєю та напівсланкою компактною короною.

Кущ висотою в 10-річному віці 0,4 м, і діаметром крони 1 м, в дорослому віці висотою 1,5 м і діаметром крони 2 - 3 м. Темп росту повільний, що річний приріст становить 10 см. Крона компактна, розпростерта, в молодому віці сланка, в дорослому з гілками ростучими догори. Гілки дуговидно зігнуті. Хвоя голковидна, зелено-жовта, молоді приросли золотисто-жовті.

Ялівець "Шерідан Голд" до складу грунту невимогливий, проте віддає перевагу слабо кислим, суглинистим або супіщаним, добре дренованим грунтам. Висаджувати рекомендується на добре освітлених ділянках. В тіні хвоя втрачає свою контрастність. Морозостійкість та посухостійкість високі. Стійкість до міської загазованості повітря висока.

 Використовується як декоративна рослина в одиночних та групових посадках, при створенні ландшафтних композиції, при облаштуванні альпінаріїв, рокаріїв, кам'янистих гірок.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита
Форма дорослої рослини 0,5 - 1 м
Колір Жовто-зелений
Зона морозостійкості USDA Висока
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелена
Відношення до вологості Невимогливий
Вимоги до грунту Невимогливий
Відношення до освітлення Сонце

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари