Кипарисовик туполистий "Draht" / h 25 / C2

Модель: Chamaecyparis obtusa "Draht"

Доступні варіанти


165.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Кипарисовик туполистий "Драт" (Chamaecyparis obtusa "Draht") - дуже гарний повільнорослий сорт кипарисовика туполистого з яскраво-смарагдово-зеленою хвоєю. Сорт виведений в 1960-х роках в німецькому розпліднику G.J.Draht.

Дерево в 20-річному віці висотою до 2 - 2,5 м. Темп зростання дуже повільний. Пагони дротовидні. Хвоя м'яка, дрібна, смарагдово-зелена. Взимку хвоя злегка яснішає і набуває бронзуватого відтінку.

Кипарисовик туполистий "Драт" віддає перевагу нейтральним або слабо кислим, помірно вологим, добре дренованим, середньої родючості грунтам. Висаджувати рекомендується на сонячних ділянках або в напівтіні. У тіні хвоя втрачає свою яскравість, на нижніх пагонах хвоя рідшає. Морозостійкість висока. Стійкість до грибкових захворювань висока.

Використовується кипарисовик туполистий "Драт" в одиночних і групових посадках в садах і парках, при створенні ландшафтних композицій, альпійських гірок, рокаріїв. Завдяки повільному зростанню ідеально підходить для бонсай. Добре переносить формуючу обрізку.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита
Форма дорослої рослини 2 - 2,5м
Колір Смарагдово-зелений
Зона морозостійкості USDA Висока
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелена
Відношення до вологості Середня вологість
Вимоги до грунту Нейтральний або слабо кислий
Відношення до освітлення Сонце, півтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари