Княженіка "Аура" (Поляніка "Аура")

Модель: Rubus arcticus var. stellarcticus "Aura"
90.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Княженіка "Аура", або Поляніка "Аура", або арктична малина "Аура" (Rubus arcticus var. stellarcticus "Aura") - ягідна рослина родини розовоцвітих, гібрид княженіки та костяніки фінської селекції. 

Рослина має вигляд напівсланкого напівкуща, максимальною висотою до 0,5 м. Коренева система поверхнева, коріння повзучі, залягають на глибині 10 - 15 см. Надземна частина щорічно відмирає, а з бруньок на корінні весною з'являються нові пагони. Квіти рожеві. 

Плоди масою 1 - 2 г, схожі на ягоди малини. Колір темно-червоно-вишневий. М'якоть соковита, кислувато-солодка, з дуже приємним малиново-ананасовим смаком. Плоди дозрівають з середини червня до кінця жовтня, нерівномірно. Урожайність висока.

Княженіка до складу грунтів невибаглива, проте через поверхневе розташування коріння потребує вологих грунтів, або регулярного поливу. Висаджувати рекомендується на сонячних ділянках або в напівтіні. Морозостійкість висока. Стійкість до грибкових захворювань висока. Для перехресного запилення потребує наявності 2-х різних сортів на ділянці.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита
Форма дорослої рослини 15 - 50 см
Колір Темно-малиново-червоний
Зона морозостійкості USDA Висока
Відношення до вологості Вологолюбива
Вимоги до грунту Невимоглива
Посухостійкість Низька
Відношення до освітлення Сонце, півтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари