Ягода Годжі

Модель: Lycium barbarum

Доступні варіанти


50.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Годжі - плодова рослина сімейства Пасльонових, рід Дереза ​​(Lycium). Культурно росте на півночі центральної частини Китаю в районі Нінся, в Тибеті і Гімалаях.

Кущі Годжі досягають у висоту 3,5 метрів. Гілки покриті тонкими колючками, листя прості, еліпсовидні. Квітки бузкового (фіолетово-рожевого) кольору, дзвіночковидні.

Ягоди овальні, червоні, досягають в довжину 12 мм. Плодоносять з серпня по вересень.

Ягоди Годжі мають унікальні лікувальні властивості, вони підтримують нормальне проходження вагітності і відновлюють потенцію. Рослина покращує стан головного і спинного мозку, лімфо вузлів. Широко застосовується при захворюваннях носоглотки, аденоїдів. Використовується, як анти стресовий засіб, для зміцнення сну і омолодження організму. Ягоди Годжі використовують і для боротьби з ожирінням. Вони прекрасно спалюють жир, дозволяючи контролювати апетит, а разом з ним і вагу. Плоди ефективно знижують рівень холестерину і цукру в крові, нормалізують тиск, регулюють роботу серцево судинної системи. Ягоди мають виражені противірусні і протипухлинні властивості, є досить сильними антиоксидантами. Чудово очищають організм в цілому і кров, виводячи токсини. Використання ягід зміцнює нирки і покращує функціонування легенів. Сприятливий вплив плоди Годжі справляють на роботу нервової та кров'яної системи.

Характеристики
Форма дорослої рослини 3 - 3,5 м
Срок дозрівання Серпень - вересень
Колір Червоний

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари