Ожина рання "Бжезіна" (Bgezina)

Модель: Rubus fruticosus "Bgezina"

Доступні варіанти


50.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Ожина "Бжезіна" (Bgezina) - новий супер-ранній великоплідний десертний сорт ожини з дуже смачними красивими ягодами. Сорт виведений в Польщі, занесений до реєстру в 2012 році.

Кущ компактний, сланкий. Пагони тонкі, гнучкі, завдовжки 1,5 - 3 м, пагонів на кущі не багато. Шипи відсутні. Через тонкі пагони і великі ягід кущ потребує обов'язкової підв'язки на опори.

Плоди подовжено-конічної форми, довжиною до 6 см, великі, середньою вагою 10 - 12 г, максимальною вагою - до 20 м. Мякоть соковита, десертна, солодка, з невеликою кислинкою, з насиченим ожинним ароматом. Шкірочка чорна, блискуча, міцна. Транспортабельність і товарність плодів висока.

Термін дозрівання ранній, плодоношення триває з середини до кінця червня. Період плодоношення розтягнутий від 5 до 7 тижнів. Урожайність середня, становить близько 3 - 3,5 кг з куща, проте оскільки кущі компактні, можна збільшити врожайність з площі за рахунок збільшення щільності посадки. Стійкість до грибкових захворювань висока. Морозостійкість відносно висока. На зиму рекомендується знімати пагони з опор і укладати на землю, для укриття сніговим покривом.

Ожина "Бжезіна" підходить як для комерційного, так і для домашнього вирощування.

Характеристики
Срок дозрівання Супер-ранній
Колір Чорний
Смак Солодкий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари