Актинідія аргута "Женева" (Geneva) / 30 см / P9

Модель: Actinidia arguta "Zeneva"
65.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Актинідія аргута "Женева", або актинідія гостролиста "Женева" (Actinidia arguta "Zeneva") - новий сорт актинідії аргути раннього строку дозрівання селекції США.

Ліана дерев'яниста, сильноросла, довжиною 4 - 6 м. Швидкість росту висока, щорічний приріст складає до 2 - 3  м. Листки яйцевидної форми, зелені. Квітки дрібні, білі. Цвіте в травні - червні. 

Плоди овальні, довжиною 3 см і шириною 2 см, масою близько 15 г. Шкірочка зелена, з легким рожевуватим рум'янцем, їстівна. М'якоть соковита, солодка, з приємним смаком та медовим післясмаком, специфічним ароматом ківі. 

Строк дозрівання ранній, плоди дозрівають наприкінці вересня - на початку жовтня. Урожайність висока, складає близько 10 - 15 кг з 1 куща. В плодоношення вступає на 3 - 4 рік після посадки. Для плодоношення потребує наявності чоловічої рослини - запилювача на відстані до 4 м.

Актинідія віддає перевагу вологим родючим слабо кислим грунтам. Висаджувати актинідію потрібно так, щоб в перші роки рослини знаходилися в повній тіні, а в послідуючі роки, коли рослина вступає в плодоношення на сонячній стороні, ягодам для дозрівання потрібно багато сонця, при цьому основа ліани повинна залишатися притіненою. Морозостійкість висока, до -30 С°. Стійкість до грибкових захворювань висока. Рослина потребує міцних опор для плетіння.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита
Форма дорослої рослини 4 - 6 м
Колір Зелений з рожевим рум'янцем
Смак Солодкий
Зона морозостійкості USDA Висока
Вічнозелена / Листопадна Листопадна
Відношення до вологості Вологолюбива
Вимоги до грунту Кислий або слабо кислий, родючий
Посухостійкість Вище середньої
Відношення до освітлення Основа - тінь, верх - сонце

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари