Батат "Маньчжурський"

Виробник: Apple
Модель: Ipomoea batatas "Маньчжурський"

Доступні варіанти


30.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Батат "Маньчжурський" - старий і дуже поширений високоурожайний сорт батата, один з найбільш витривалих сортів. Сорт родом із Китаю.

Кущ дуже компактний, діаметром 0,4 - 0,6 (1) м., з розсіченими листками. Компактність залягання бульб дуже висока. Бульби мають властивість показуватися над поверхнею. Сорт квітучий. Пробудження та проростання бульб вище середньої. Вихід розсади з 1 бульби 25 - 35 шт. Температура проростання від 20° С.

Бульби великі. Шкірка червоно-рожева, шорстка, тонка, перед приготуванням можна не чистити. М'якоть жовта або блідо-оранжева, соковита, середньої солодкості, з присмаком кукурудзи. Волокна в м'якоті відсутні.

Строк дозрівання ранній, період вегетації - 75 - 90 днів. Врожайність висока, становить 1,5 - 4 кг з 1 куща, по урожайності сорт конкурує з Вінницьким. Стійкість до грибкових захворювань висока. Зберігаються бульби добре, температура зберігання 9 - 21 ° С. Добре підходить для запікання, для приготування картоплі-фрі, для приготування кондитерських виробів, а також для споживання в сирому вигляді.

Характеристики
Срок дозрівання Ранній
Колір Червоно-рожевий
Солодкість Середня
Урожайність Висока

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

жовта м'якоть