Батат "Оранж" (Unknown Orange), розсада 5 шт

Модель: Ipomoea batatas "Unknown Orange"

Доступні варіанти


75.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Батат "Оранж" (Unknown Orange) - сорт батат з оранжевою м'якоттю американського походження, оригінальна назва сорту невідома. По зовнішнім характеристикам схожий на "Борегард", однак має більш вологу м'якоть.

Кущі потужні, з довжиною пагонів до 2 м. Пагони товсті. Листки великі. Компактність залягання бульб висока. Швидкість пробудження та проростання бульб середня. Вихід розсади з 1бульби 20 - 25 шт. Температура проростання від 22° С.

Бульби великі. Шкірочка темно-мідно-помаранчева, тоненька, гладенька або злегка шершава (залежить від умов вирощування), без фактурних прожилків, перед приготуванням можна не чистити. М'якоть помаранчева, вище середньої солодкості (4 із 5), вологість вище середньої, щільна, без волокон. На зрізі молочний сік не виділяє. Смак морквяний.

Строк дозрівання ранній, період вегетації 90 - 100 днів. Урожайність вище середньої. Бульби зберігаються добре. Стійкість до грибкових захворювань середня. Добре підходить для запікання, для приготування картоплі-фрі, для приготування кондитерських виробів, а також для використання як замінник картоплі.

Характеристики
Срок дозрівання Середній
Колір Рожево-червоний
Солодкість Середня
Урожайність Вище середньої

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

помаранчева м'якоть