Горіх чорний

Модель: Juglans nigra

Доступні варіанти


40.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Горіх чорний (Juglans nigra) - листопадне горіхоплідне дерево сімейства Горіхові (Juglandaceae). Природний ареал виду - Північна Америка. Горіх чорний використовується як горіхоплідна, декоративна і лісова культура.

Дерево заввишки до 40 метрів з темною, майже чорною корою, покритою глибокими тріщинами. Листя довжиною 25-50 см, чередуються, непарноперисті, з 11-23 довгасто-яйцевидними світло-зеленими листочками. Листочки довжиною 6-10 см, шириною до 3 см, поступово звужуються до верхівки, основа закруглена, злегка нерівнобічні, край неправильно-дрібнозубчастий. Цвіте одночасно з розпусканням листя. Тичинкові квітки зібрані в багатоквіткові сережки довжиною 6-15 см, маточкові - в кистях з 3-5 квіток.

Плід зелений, кулястий або грушоподібний, діаметром 3,5-5 см, покритий залозистими волосками. Горіх круглий або яйцеподібний, загострений на вершині, з товстою шкаралупою, нагадує волоський горіх. Ядра чорного горіха їстівні, містять 55-66% жиру.

Деревина тверда, темно-коричнева, з красивою текстурою, добре полірується. З неї виготовляють меблі, різні токарні та різьблені вироби.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 15 - 20 см
Вік садженця 1 рік
Форма дорослої рослини 40 м

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари