Сосна сибірська кедрова / 5 см / Р9

Модель: Pinus sibirica
85.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Сосна сибірська кедрова, або Кедр сибірський (Pinus sibirica) - вид сосни родом з Сибіру. Росте в хвойних лісах Західного Сибіру, в гірських лісах центрального Алтаю на висотах від 1900 до 2000 м над рівнем моря, в гірських лісах Казахстану, Китаю та Монголії. 

Дерево висотою 20 - 25 (40) м. Крона густа, з багатьма верхівками. Стовбур прямий, рівний. Кора буро-сіра, з віком з глибокими тріщанами. Коренева система стрижнева, коротка. Хвоя голчаста, довжиною 6 - 14 см, темно-зелена, розташована на коротки пагонах пучками, по 5 хвоїнок в пучку. Шишки великі, темно-фіолетові, дозрілі коричневі, довжиною до 13 см, діаметром 5 - 8 см, дозрівають на другий рік після запилення. Насіння довжиною 1 - 1,4 см, шириною 0,6 - 1 см. В одній шишці міститься від 30 до 150 насінин. Маса однієї насінини 0,25 г. Тривалість життя до 500 років. 

Використовується як декоративне дерево, як деревинне дерево, як цінне харчове дерево. Деревина сосни сибірської м'яка, міцна, довговічна, з красивою текстурою. Насіння - кедрові горіхи багаті великою кількістю біологічно активних речових та мінералів, їх споживають в свіжому вигляді, використовують в кулінарії, масло кедрових горіхів використовують в фармацевтичній промисловості. В народній медицині широко використовують як насіння, так і хвою кедрової сосни.

Сосна сибірська віддає перевагу вологим, добре дренованим грунтам. Морозостійкість висока, Посухостійкість нижче середньої. Темп росту повільний. Тіневитривалість висока.

Характеристики
Форма дорослої рослини Дерево висотою до 20 - 25 (40) м
Колір Зелений
Використання Декоративна, горіхоплідна, деревинна
Зона морозостійкості USDA 4 (-28,9°С -34,4°С)
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелена
Відношення до вологості Вологолюбива
Вимоги до грунту Вологі добре дреновані
Посухостійкість Нижче середньої
Темп росту Дуже повільний
Плоди Їстівні горішки
Відношення до освітлення Сонце, півтінь, повна тінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари