Батат "Білий НБС" ("Сухумський білий", "Південнокитайський")

Модель: Ipomoea batatas "НБС"

Доступні варіанти


30.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Батат "Білий НБС", або "Сухумський білий", або "Південнокитайський" - старий популярний сорт батата з білою м'якоттю. Сорт походить з Новосибірського Ботанічного Саду (НБС), звідси й назва, справжня назва невідома.

Кущ великий, з пагонами довжиною 1,2 - 1,8 м. Листки розсічені. Цвіте рідко. Швидкість пробудження та проростання бульб середня. Вихід розсади з 1бульби 25 - 30 шт. Температура проростання від 20° С.

Бульби середнього розміру і великі, схожі на бульби картоплі, часто неправильної форми, покручені та з нерівною поверхнею. Шкірочка біла, жовтувато-біла, або брудно-біла. М'якоть біла, хрустка, дуже крохмалиста, солодкість мінімальна (2 із 5), вологість висока, на зрізі виділяє багато білого молочного соку. Смак більше картопляний. Смакові якості середні.

Строк дозрівання ранній, період вегетації становить 95 - 100 днів. Урожайність середня або вище середньої, рідше висока. Зберігається добре, смакові якості при зберіганні не змінює. Добре підходить для запікання, для приготування картоплі-фрі, а також для використання як замінник картоплі.

Характеристики
Солодкість Мінімальна
Урожайність Вище середньої
Срок дозрівання Ранній
Колір Білий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

біла м'якоть