Батат "Борегард" (Beauregard), розсада 5 шт

Модель: Ipomoea batatas "Beauregard"

Доступні варіанти


75.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Батат "Борегард" (Beauregard) - один з найпопулярніших промислових сортів батату американської селекції. Сорт виведений в США, в 1987 році, в університеті штату Ліїзіана. 

Кущі потужні, з довжиною пагонів до 2 м. Пагони товсті. Листки великі. Компактність залягання бульб висока. Швидкість пробудження та проростання бульб середня. Вихід розсади з 1бульби 20 - 25 шт. Температура проростання від 22° С.

Бульби великі, правильної рівномірної витягнутої форми, товарної якості. Шкірочка темно-мідно-помаранчева, тоненька, гладенька або злегка шершава (залежить від умов вирощування), без фактурних прожилків, перед приготуванням можна не чистити. М'якоть помаранчева, вище середньої солодкості (4 із 5), середньої вологості, щільна, без волокон. На зрізі виділяє багато білого молочка.

Строк дозрівання ранній, період вегетації 90 - 100 днів. Урожайність відносно висока, при недотриманні технології вирощування - середня, становить від 1,5 до 3 кг з 1 куща. Бульби зберігаються добре. Стійкість до грибкових захворювань висока. Добре підходить для запікання, для приготування картоплі-фрі, для приготування кондитерських виробів, а також для використання як замінник картоплі.

Характеристики
Срок дозрівання Ранній
Колір Помаранчевий
Солодкість Вище середньої
Урожайність Висока

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

помаранчева м'якоть