Вишня повстиста / насіння 2022р / 10 шт

Модель: Prunus tomentosa
20.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Вишня повстиста (Prunus tomentosa) - вид вишні, родом з Китаю та Кореї.

Дерево або кущ висотою 1,5 - 2 м, і з діаметром крони 1,5 - 2 м. Крона густа. Листки невеликі, овальні, знизу опушені, зелені. Квітки білі, іноді рожевуваті, діаметром 2 - 2,5 см. Цвіте в квітні - травні. Тривалість життя куща не більше 15 - 18 років.

Плоди невеликого та середнього розміру, массою від 2-3 до 5 г. Шкірочка світло-червона. М'якоть соковита, смак кислувато-солодкуватий, або нейтрально-солодкуватий.

Плоди достигають в середині літа. Урожайність висока, становить до 4 - 8 (15) кг ягід з одного куща. До складу грунтів та агротехніки вишня не вибаглива. Морозостійкість висока. Плоди шкідниками не пошкоджуються, проте можуть загнивати на гілці в сиру погоду. Для запилення необхідно висаджувати кілька екземплярів, тому що вишня повстиста самостерильна. В плодоношення вступає на 3-й рік після посадки.

Вишню повстисту також використовують як декоративний кущ, та як карликову підщепу для кісточкових плодових дерев.

Висівають насіння вишні повстистої восени або весною. У випадку весняного посіву необхідно проводити стратифікацію протягом 2 - 3 місяців у вологому перліті або піску при температурі 1 - 5 С°. Схожість насіння, за умови правильно проведеної стратифікації становить 98 - 100%.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари