Повій звичайний (Ягода Годжі), насіння, 10 шт

Модель: Lycium barbarum
20.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Повій звичайний, або Дереза звичайна, або Ягода Годжі (Lycium barbarum) - ягідна та декоративна рослина родини Пасльонових.

Кущі повію досягають у висоту 3,5 метрів. Гілки покриті тонкими колючками, листя прості, еліпсовидні. Квітки бузкового (фіолетово-рожевого) кольору, дзвіночковидні.

Ягоди овальні, червоні, досягають в довжину 12 мм. Плодоносять з серпня по вересень.

Ягоди Годжі мають унікальні лікувальні властивості, вони підтримують нормальне проходження вагітності і відновлюють потенцію. Рослина покращує стан головного і спинного мозку, лімфо вузлів. Широко застосовується при захворюваннях носоглотки, аденоїдів. Використовується, як анти стресовий засіб, для зміцнення сну і омолодження організму. Ягоди Годжі використовують і для боротьби з ожирінням. Вони прекрасно спалюють жир, дозволяючи контролювати апетит, а разом з ним і вагу. Плоди ефективно знижують рівень холестерину і цукру в крові, нормалізують тиск, регулюють роботу серцево судинної системи. Ягоди мають виражені противірусні і протипухлинні властивості, є досить сильними антиоксидантами. Чудово очищають організм в цілому і кров, виводячи токсини. Використання ягід зміцнює нирки і покращує функціонування легенів. Сприятливий вплив плоди Годжі справляють на роботу нервової та кров'яної системи.

Як декоративна рослина повій звичайний використовується для створення живоплотів та в одиночних посадках в садах та парках. Має високу морозостійкість та стійкість до різних хвороб та шкідників. Росте на будь-яких грунтах.

Насіння повію звичайного не потребує передпосівної стратифікації.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари