Павловнія повстиста / насіння 2022р / 100 шт

Модель: Paulownia tomentosa
40.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Павловнія повстиста, або імператорської дерево (Paulownia tomentosa) - швидкоросле декоративне листопадне дерево родини Павловнієвіх. Дерево родом з Китаю.

Дерево заввишки в 10-річному віці 15 - 20 м і діаметром стовбура до 0,6 (1) м. Темп росту дуже швидкий. Крона розлога, округла. Листя зелені, великі, довжиною 20 - 30 (50) см, широко-яйцевидної форми із загостреною верхівкою, зверху опушені, знизу повстяні. Суцвіття - кисті довжиною до 30 см, розпускаються навесні до розпускання листя. Квіти діаметром до 6 см, блідо-фіолетові, дуже ароматні. Цвісти починає на 3 - 4 рік після посадки. Плід - коробочка, в якій міститься від 1200 до 2300 дуже дрібних насіння. Вага 1000 насінин близько 0,15 г

Павловнія віддає перевагу родючим, вологим ґрунтам, на сухих зростає повільно, до складу і кислотності грунту не вимогливих. Вітростійкість низька, стовбур і гілки павловнія дуже ламкі. Морозостійкість середня, витримує тимчасове зниження температури до -25 - -28 С °. Верхівки павловнії взимку підмерзають. Стійкість до грибкових захворювань висока. Стійкість до ураження шкідниками низька. Соковиті листя павловнії є ласим шматком для гусениць і інших листоїдів.

Використовується як декоративне дерево в одиночних і групових посадках в садах і парках, в міському озелененні. Завдяки дуже красивому вигляді в період цвітіння ідеально підходить для висадки декоративних алей. Як технічне дерево вирощується заради легкої м'якої деревини з красивою текстурою, з якого виготовляють меблі, використовують в будівництві, для виготовлення паперу та шпону.

Насіння не потребує стратифікації.

Характеристики
Рік збору 2021 р.
Форма дорослої рослини Дерево висотою до 15 - 20 м
Використання Декоративна, медоносна
Зона морозостійкості USDA 5 (- 28,9 °С) +
Вічнозелена / Листопадна Листопадна
Відношення до вологості Вологолюбива
Вимоги до грунту Невимоглива
Посухостійкість Середня
Темп росту Дуже швидкий
Відношення до освітлення Сонце

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари