Сосна сибірська кедрова, насіння, 10 шт / 100 шт

Модель: Pinus sibirica
50.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Сосна сибірська кедрова, або Кедр сибірський (Pinus sibirica) - вид сосни родом з Сибіру. Росте в хвойних лісах Західного Сибіру, в гірських лісах центрального Алтаю на висотах від 1900 до 2000 м над рівнем моря, в гірських лісах Казахстану, Китаю та Монголії. 

Дерево висотою 20 - 25 (40) м. Крона густа, з багатьма верхівками. Стовбур прямий, рівний. Кора буро-сіра, з віком з глибокими тріщанами. Коренева система стрижнева, коротка. Хвоя голчаста, довжиною 6 - 14 см, темно-зелена, розташована на коротки пагонах пучками, по 5 хвоїнок в пучку. Шишки великі, темно-фіолетові, дозрілі коричневі, довжиною до 13 см, діаметром 5 - 8 см, дозрівають на другий рік після запилення. Насіння довжиною 1 - 1,4 см, шириною 0,6 - 1 см. В одній шишці міститься від 30 до 150 насінин. Маса однієї насінини 0,25 г. Тривалість життя до 500 років. 

Використовується як декоративне дерево, як деревинне дерево, як цінне харчове дерево. Деревина сосни сибірської м'яка, міцна, довговічна, з красивою текстурою. Насіння - кедрові горіхи багаті великою кількістю біологічно активних речових та мінералів, їх споживають в свіжому вигляді, використовують в кулінарії, масло кедрових горіхів використовують в фармацевтичній промисловості. В народній медицині широко використовують як насіння, так і хвою кедрової сосни.

Сосна сибірська віддає перевагу вологим, добре дренованим грунтам. Морозостійкість висока, Посухостійкість нижче середньої. Темп росту повільний. Тіневитривалість висока.

Характеристики
Рік збору 2021 р.
Форма дорослої рослини Дерево висотою до 20 (40) м
Колір Темно-зелений
Використання Декоративна, харчова, ефірно-олійна, лікарська, лісове господарство
Зона морозостійкості USDA 3 (- 40 °С) +
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелена
Відношення до вологості Вологолюбива
Вимоги до грунту Вологий, добре дренований
Посухостійкість Нижче середньої
Темп росту Повільний
Відношення до освітлення Сонце, півтінь, повна тінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари