Горіх маньчжурський (Горіх думбейский) / h 30 / 2 л

Модель: Juglans mandshurica
80.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Горіх маньчжурський або Горіх думбейский (Júglans mandshúrica) - листопадне горіхоплідне дерево з родини горіхових. Горіх маньчжурський використовується для озеленення в містах і парках, як лісова культура, а також як горіхоплідних культура.

Дерево досягає висоти 25-28 м. Стовбур рівний, прямий, з розлогою або широкоокруглою ажурною кроною. Діаметр стовбура досягає 60-75 см, іноді - 100 см. Кора темно-сіра, пагони жовтувато-коричневі опушені. Листя на черешках довжиною 5-23 см, чергові, складні, непарноперисті, завдовжки до 40-90 см (рідше до 1,25 см), з 7-19 довгасто-еліпсовидними зубчастими листочками розмірами 6-17 см в довжину і 2-7 см в ширину. Квітки дрібні, одностатеві, з'являються одночасно з розпусканням листя. Тичинкові квітки в довгих повисаючих сережках, маточкові - по 3-10 на кінцях пагонів. Цвіте в квітні - травні.

Плоди кістянковидні овальні, нагадують волоський горіх, але дрібніші (3-7,5 см) і мають дуже товсту зелену або бурувату шкаралупу. Ядро горіха має малий розмір, їстівне. Ядро витягується важко. Плоди дозрівають в серпні - жовтні і швидко обпадають на землю цілком з розкритим навколоплідником. Навколоплідник - зелений, при дозріванні буріючий, сильно опушений, легко відділяється від горіха, липкий від залозистих волосків. Дерево вступає в плодоношення у віці 4 - 8 років.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита
Висота саджанця 60 - 80 см
Вік садженця 2 роки
Форма дорослої рослини 25 - 28 м
Срок дозрівання Середній

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари