Горіх пекан "Mohawk"

Модель: Carya illinoinensis "Mohawk"
104.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Горіх пекан "Mohawk", або горіх карія "Mohawk" - скороплідний, великоплідний і тонкошкурий сорт горіха пекан. Сорт отриманий шляхом схрещування сортів «Success» і «Mahan».

Опис сорту

Дерево заввишки 15 - 20 м.

Плоди великі, довгасті, з тупою вершиною, трохи сплющені. Шкаралупа тонка, легко відділяється від ядра. Ядро золотисто-коричневе або світло-коричневе, смачне, солодке, маслянисте, не терпке.

Урожайність висока. Морозостійкість висока. Сорт має схильність до зменшення розмірів плодів після 15 року життя.

Трішки про пекан

Пекан звичайний, або Карія іллінойсська (Carya illinoinensis) - вид горіхоплідних рослин сімейства горіхових родом з південних районів Північної Америки.

Пекан - листопадне дерево, заввишки 25 - 40 м. Тривалість життя пекана близько 300 років. Протягом усього життя пекан регулярно плодоносить. Урожайність горіхів пекан становить 5 - 15 кг з одного дерева в молодому віці, і майже до 200 кг з повністю дорослого дерева. Горіхи дозрівають з середини до кінця жовтня. Запилення горіха пекан перехресне. Для запилення необхідна присутність інших дерев на відстані не більше 8 метром. Пекан, або карія не вимогливий до складу грунту, морозостійкий, стійкий до засух.

Горіхи пекана є одними з найдорожчих і затребуваних горіхів на ринку. В закупівлі вартість горіха пекан значно перевищує вартість волоських горіхів. Пекан успішно вирощується як на промислових плантаціях, так і на присадибних ділянках.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 10 - 15 см
Вік садженця 1 рік
Форма дорослої рослини 15 - 20 м
Якість саджанця Сіянець

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари