Бархат амурський (Коркове дерево амурське) / 40 см / 1л

Модель: Phellodendron amurense
95.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Бархат амурський, або коркове дерево амурське (Phellodendron amurense) - листопадне дерево родини рутових. В природі росте в Китаї, Японії, на Далекому Сході Росії. В штучних насадженнях зустрічається по всій Європі, зокрема і по Україні.

Дерево висотою 20 - 25 м. Крона густа. Стовбур діаметром до 80 см. Кора світло-сіра, зморшкувата, має добре розвинений корковий шар. Листки непарноперисті, зелені, мають неприємний запах. Квітки дрібні, зеленуваті, зібрані в густі китиці. Цвіте в кінці червня. Плід - кістянка чорного кольору. Темп росту швидкий.

Використовується як декоративно-паркове та деревинне дерево. Як декоративне дерево ідеально підходить для одиночних та групових паркових посадок та для міського озеленення. Також бархат ідеально зарекомендував себе в лісових насадженнях та насадженнях в лісозахисних смугах. Має міцну деревину, з якої виготовляють меблі, фанеру, тощо. З кори  виготовляють корок. Бархат амурський - хороший медонос. Медопродуктивність складає до 8 - 12  кг меду з одного дорослого дерева. Дерево невибагливе в догляді. Має високу морозостійкість та посухостійкість. Використовується в китайській народній медицині.

Характеристики
Форма дорослої рослини 20 - 25 м
Зона морозостійкості USDA Висока
Вічнозелена / Листопадна Листопадна
Відношення до вологості Невимогливий
Вимоги до грунту Невимогливий
Посухостійкість Висока
Відношення до освітлення Невимогливий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари