Жимолость татарська / 30 см / С1.5

Модель: Lonicera tatarica
75.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Жимолость татарська, або деревник татарський (Lonicera tatarica) - листопадний кущ родини жимолостевих. Росте на узліссях, серед чагарників, в лісозахисних смугах, на узбяччях доріг, біля берегів річок. Зустрічається в Україні, в Європейській частині Росії, в Сибіру та в Середній Азії.

Кущ висотою до 2,5 м. Листки довжиною 2,5 - 8 см, яйцевидно видовжені, сизо-зелені. Квітки рожево-червоні, розташовані парно в пазухах листків. Цвіте в травні - червні. Плоди - ягоди, округлої форми, діаметром до 5 мм, червоно-оранжеві, дозрівають в липні - серпні. Ягоди слабо отруйні, здатні викликати легкі харчові отруєння, що супроводжуються болем у животі та нудоті. Насіння дрібне, приплюснуте, жовтувате.

Використовується як декоративна рослина в садах та парках, в одиночних та групових посадках, для створення живоплотів, в насадженнях вздовж автомобільних доріг, на берегах водоймищ, лісозахисних смугах. Добре переносить формуючу обрізку. Жимолость звичайна є хорошим медоносом та пилконосом. Деревина жимолості дуже тверда, використовується для виготовлення дрібних дерев'яних сувенірів. Кору жимолості татарської використовують в народній медицині для приготування відварів та настоянок, які застосовують як антисептичний засіб при лікуванні ран.

Характеристики
Форма дорослої рослини Кущ висотою до 2,5 м
Використання Декоративна
Зона морозостійкості USDA 4 (-28,9°С -34,4°С)
Вічнозелена / Листопадна Листопадна
Відношення до вологості Невимоглива
Вимоги до грунту Невимоглива
Посухостійкість Висока
Відношення до освітлення Сонце, півтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари