Жимолость "Бачкарский Велетень"

Модель: Lonicera edulis "Бачкарский Велетень"

Доступні варіанти


79.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Жимолость "Бачкарский Велетень" - великоплідний сорт жимолості середнього строкуу дозрівання. Сорт виведений в ФГУП "Бачкарське".

Кущі сильнорослі, потужні, висотою 1,7 - 1,9 м, діаметром до 1,3 м, з округлої розлогою кроною.

Ягоди великі і дуже великі, середньою масою 1,8 г, максимальною масою 2,5 г, завдовжки 4 - 5 см, подовжено-овальної асиметричної форми. Шкірочка середньої товщини, злегка горбиста, темно-синя, покрита сильним восковим нальотом. М'якоть м'яка, кисло-солодка, з оригінальним десертним смаком. Дегустаційна оцінка - 4,8 бала. Ягоди підходять для вживання в свіжому вигляді, для всіх видів переробки, для заморожування та для виготовлення вин.

Строк дозрівання середній, ягоди достигають у кінці червня. Врожайність вище середньої, в середньому становить близько 1,5 - 2,5 кг одного куща, максимально до 4,5 кг з куща. Плодоношення починається на 2 - 3 рік після посадки. Морозостійкість висока. Стійкість до грибкових захворювань висока. Схильність до обсипання стиглих ягід з куща середня. Сорт самобезплідний, для запилення необхідна присутність поруч жимолості інших сортів.

Характеристики
Форма дорослої рослини 1,7 - 1,8 м
Срок дозрівання Середній
Колір Темно-синій
Смак Кисло-солодкий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари