Журавлина "Пілігрим" / 1 рік / P9

Модель: Журавлина "Пілігрим"
50.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Журавлина "Пілігрим" - великоплідний промисловий сорт журавлини.

Кущ сланкий, заввишки 15 - 30 см, бистророслий. Пагони по землі досягаю довжини до 2 м, розташовані на землі пагони швидко вкорінюються.

Ягоди округло-овальної форми, діаметром до 16 мм, довжиною до 19 мм, масою близько 1,5 - 2 г. Шкірочка темно-червоного кольору, товста, з легким восковим нальотом. М'якоть хрустка, ніжна, кисла, з легкою гірчинкою.

Строк дозрівання пізній, тривалий, плодоношення розтягнуто з кінця вересня до середини листопада. Урожайність становить близько 1,6 кг ягід з куща. Транспортабельної плодів висока. Термін зберігання свіжих ягід до 15 днів. Стиглі ягоди добре відділяються від куща. Сорт підходить для промислового вирощування і механізованого прибирання.

Журавлина віддає перевагу вологому пухкому грунту, що складається з кислого торфу і піску. Крім того потребує регулярних підживлень органічними та мінеральними добривами. Регулярний полив в суху погоду обов'язковий. Не переносить пересихання верхнього шару грунту, а також застою води. При застої води коріння загнивають. Морозостійкість висока, але при сильних морозах рекомендується вкривати кущі. Стійкість до грибкових захворювань висока.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Форма дорослої рослини 25 - 30 см
Срок дозрівання Пізній
Колір Темно-червоний
Смак Кислий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

журавлина