Сосна кедрова корейська (Корейський кедр) / 10 см / C 1.5

Модель: Pinus koraiensis
165.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Корейський кедр або Сосна кедрова корейська (Pinus koraiensis) - хвойне дерево роду Сосна, росте в східній Азії, на північному сході Китаю, в східній частині Россі, в Кореї і в центральній Японії. Інші назви виду - Маньчжурський кедр, Сосна корейська.

Дерево в дорослому віці висотою до 40-50 м, діаметром стовбура до 1,5-2 м. Крона розвинена, густа, у молодих дерев конусоподібна або округло-яйцевидна, до старості видовжено-циліндрична або обернено-конусовидна. Дерева вітростійкі. Молоді пагони тонкі, густо опушені рудими волосками. Хвоя кедра сизувато-зелена, тригранна, довга, з шершаво-зазубреними ребрами. Хвоїнки зібрані в пучки по п'ять голок, на гілках тримаються від двох до чотирьох років. Шишки дозрівають в кінці серпня - жовтні наступного року після «цвітіння». Шишки великі, в довжину до 17 см, в ширину - до 8 см і більше, видовжено-яйцеподібні, при дозріванні не розкриваються. Кожна шишка містить безліч горішків (насіння кедра). Насіння оберненояйцевидне, довжиною 14-18 мм при ширині 8-10 мм, з товстою дерев'янистою шкіркою, безкриле, різної форми і розмірів. Тривалість життя дерева 300 - 400 (500) років.

Кедр корейський потребує родючого, без надмірної вологи грунту. У молодому віці дерево добре переносить півтінь, в дорослому стає світлолюбним. Морозостійкість висока (до - 50 С).

Використовується як декоративне дерево в великих садах і парках, для створення штучних насаджень в містах, культивується в лісовій промисловості. Дерево має цінну деревину, яка має корисні властивості. Також кедр корейський є цінним горіхоплідним деревом. Урожайність з одного дорослого дерева становит від 50 - 500 кг горіхів. Вихід масла з горіхів корейського кедра - 14%.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 10 - 15 см
Форма дорослої рослини до 40 - 50 м
Колір Зелений

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

саджанці кедра корейського, саджанці сосни кедрової корейської, саджанці кедра маньчурського, Pinus koraiensis