Софора японська, насіння, 10 шт

Модель: Styphnolobium japonicum
30.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Софора японська, або японська акація (Styphnolobium japonicum) - листопадне декоративне медоносне та лікарське дерево родини бобових. Дерево родом з Китаю та Японії. 

Дерево висотою до 30 м. Крона розлога, густа. Гілки без шипів. Кора на молодих пагонах зеленувато-сіра, на старих темно-сіра, з глибокими тріщинами. Листки чергові, довжиною 11 - 25 см, зверху темно-зелені, знизу сизуваті. Квітки білі, схожі на квітки робінії псевдоакації, зібрані в довгі, довжиною 30 - 35 см китиці - суцвіття, дуже ароматні. Цвіте в липні - серпні, один раз на два роки.  Плід - м'ясистий біб довжиною 5 - 7 см, заповнений жовто-зеленим клейким соком, не розкривається. Насіння темно-коричневе.

Софора японська невибаглива до умов вирощування. Віддає перевагу супіщаним або суглинистим грунтам. Посухостійкість висока. Засухостійкість висока. Витримує невелике засолення грунту. 

Використовується як лікарське, медоносне та декоративне дерево. Медопродуктивність софори порівнюється з медопродуктивність робінії білої, проте пізні строки цвітіння роблять її більш цінною для бджільництва, за рахунок забезпечення пізнього медозбору. Як декоративна рослина використовується переважно в паркових насадженнях та міському озелененні. В фармакології софора є сировиною для виготовлення рутину. Крім того софора знайшла своє широке застосування в народній медицині.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари